Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane Reghin -Hodac - Tg. Mures si retur

Număr anunț
DA34741382
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HODAC (CUI 29035716)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.443.288 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.443.288 RON