Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1 bilet de avion Cluj-Munchen in perioada 23-26 ianuarie 2024, proiect Debuting
- Număr anunț
- DA34747891
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 25.883.438 RON
- Data publicării
- 20.12.2023 11:24
- Data finalizării
- 20.12.2023 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.