Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE ȘI ACCESORII AUTO UTILAJE ECH. ÎNTREȚINERE DOM PUBLIC

Număr anunț
DA34716117
Autoritate contractantă
Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.838.938 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.838.938 RON