Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezvoltare software si siteme informatice pentru PS4 - perioada 01.01.2024 - 31.01.2024

Număr anunț
DA34748741
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.191.721 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.191.721 RON