Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENTENANTA BARIERE ACCES PARCARE

Număr anunț
DA34712346
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.260.297 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.260.297 RON