Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU ULEI RABA P568 și FILTRU ULEI LOGAN SZ RENAULT P2000

Număr anunț
DA34744466
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.946.465 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.946.465 RON