Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cleste de sertizare mufe RJ45 CAT7 / CAT6 / CAT5, NAR0872

Număr anunț
DA34743754
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.104.875 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.104.875 RON