Atribuită Cumpărare directă

Elaborare memoriu de prezentare conform Ordin 1682 din 23.06.2023 pentru PMUD

Număr anunț
DA35020457
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON