Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piatra concasata 0-63 mm

Număr anunț
DA34710843
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.358.758 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.358.758 RON