Atribuită Cumpărare directă

PRESTĂRI SERVICII INSTRUIRE DANSURI POPULARE

Număr anunț
DA35021362
Autoritate contractantă
Comuna Dragodana (CUI 4207034)
Furnizor / câștigător
DIMACHE VASILICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 39854602)
Cod CPV
92340000-6 · Servicii privind dansul si reprezentatiile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.000 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000 RON