Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jaluzele verticale

Număr anunț
DA34737837
Autoritate contractantă
Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci (CUI 3126527)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.235.412 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.235.412 RON