Ofertă acceptată Cumpărare directă

HOCHL.BR.TOP.TR.CASC.140G BU 64

Număr anunț
DA34754821
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.805.367 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.805.367 RON