Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrarile de instalare baterie chiuveta+racorduri

Număr anunț
DA34750915
Autoritate contractantă
Muzeul National al Carpatilor Rasariteni (CUI 10272223)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.969.754 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.969.754 RON