Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner 006R01701 black OEM Cartus toner 006R01702 cyan OEM Cartus toner yellow T328y OEM

Număr anunț
DA34741535
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.730.038 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.730.038 RON