Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport beton cu autobetoniera 9 mc - Beton C 16/20

Număr anunț
DA34751785
Autoritate contractantă
COMUNA CAPÎLNITA (CUI 4367914)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.401.698 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.401.698 RON