Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare accesorii tamplarie

Număr anunț
DA34754615
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE CU HANDICAP ROMAN (CUI 2613974)
Cod CPV
44521100-9 · Broaste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.327.843 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.327.843 RON