Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport agregate - Servicii de transport

Număr anunț
DA34756176
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COTESTI-GODENI (CUI 29356856)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005 RON
Valoare atribuită
17.545.320 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.545.320 RON

din 2.005 RON estimat