Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mașină de frecat-aspirat

Număr anunț
DA34756952
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Cod CPV
39713410-0 · Masini de curatare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.553.825 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.553.825 RON