Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII RSVTI ASCENSOARE 500 kg., 6 statii la Tribunalul Dambovita

Număr anunț
DA34748518
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Cod CPV
79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.842.778 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.842.778 RON