Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament anual Licenta electronica software Microsoft 365 Business Std. - 1 luna dupa. 04.23

Număr anunț
DA34749327
Autoritate contractantă
Casa de Cultura Municipala Odorheiu Secuiesc (CUI 6926524)
Cod CPV
64216120-0 · Servicii de posta electronica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.100.833 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100.833 RON