Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță pentru implementare proiect laboratoare inteligente

Număr anunț
DA34757350
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS (CUI 4230509)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
30.226.833 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.226.833 RON