Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari pentru proiectul ,,Realizare pista pentru biciclete in Comuna Auseu, judetul Bihor

Număr anunț
DA34749752
Autoritate contractantă
COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
Cod CPV
45233162-2 · Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.698.447 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.698.447 RON