Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare servicii de proiectare pentru programul PNRR - / Cladiri publice-Centru de batrâni

Număr anunț
DA34756967
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.022.684 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.022.684 RON