Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale sanitare

Număr anunț
DA34742314
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM NORMAL ALBINU?A NR 1 ZARNE?TI (CUI 29413250)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.838.238 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.838.238 RON