Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie tehnica in vederea obt finantarii Surse regenerabile de energie și stocare

Număr anunț
DA34740124
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII DE MUSCEL (CUI 4122515)
Cod CPV
79415200-8 · Servicii de consultanta in proiectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.281.706 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.281.706 RON