Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope de iarna pt autoturismul Dacia Duster Prestige 4x4, nr. de înmatriculare VL-01-JUD

Număr anunț
DA34756215
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.472.273 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.472.273 RON