Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de calcat PHILIPS GC7933/30 PerfectCare Complact Plus, 2400W, 120g/min, 1.5l, talpa SteamGlid

Număr anunț
DA34757315
Autoritate contractantă
Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci (CUI 3126527)
Cod CPV
39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON