Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT, DEPOZITARE DESEURI MUNICIPALE 01.01-31.01.2024 (1,5 mc)

Număr anunț
DA34757893
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.973.046 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
21.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.973.046 RON