Atribuită Cumpărare directă

Actualizare doc. tehnice SF+PT+PAC pentru "Construire centru de zi si recuperare"" 8012/12.02.2024

Număr anunț
DA35026567
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
STUDIO T ARHITECT SRL (CUI 37848078)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
13.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON