Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Porumb cf anunt ADV1400391/19.12.2023
- Număr anunț
- DA34767711
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cerecetare-Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Caprinelor Secuieni-Bacau (CUI 952451)
- Cod CPV
- 03211200-5 · Porumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 23.365.120 RON
- Data publicării
- 21.12.2023 11:24
- Data finalizării
- 21.12.2023 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.