Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Firewall Forti Gate

Număr anunț
DA34756782
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.077.062 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.077.062 RON