Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere Konica Minolta Bizhub C458 ,TN 514Y - 26000 pagini; TN 514M - 26000 pagini; TN 514C - 26000

Număr anunț
DA34756003
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.102.615 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.102.615 RON