Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carduri pentru sistem schi Skidata

Număr anunț
DA34767942
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Cod CPV
22457000-8 · Cartele de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.509.188 RON
Data publicării
21.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.509.188 RON