Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdele, draperii și sine metalice duble

Număr anunț
DA34767899
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "EMANUIL UNGUREANU (CUI 2491338)
Cod CPV
39500000-7 · Articole textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.100.736 RON
Data publicării
21.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.100.736 RON