Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie otel VMn18

Număr anunț
DA34767113
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Cod CPV
14622000-7 · Otel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.535.488 RON
Data publicării
21.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.535.488 RON