Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii întreținere si operator RSVTI pentru ascensoare

Număr anunț
DA34766794
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CALARASI (CUI 4294057)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.455.790 RON
Data publicării
21.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.455.790 RON