Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub conector in Y cu 2 valve pentru administrare contrast uz general - Luer Lock

Număr anunț
DA34767473
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.207.595 RON
Data publicării
21.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.207.595 RON