Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie/folii de incizie cu iod 30x45 cm sau 40x35 cm

Număr anunț
DA34757412
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Cod CPV
33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.100.700 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.100.700 RON