Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucr. inloc. sistem control acces, sistem de avertiz. la incendiu si upgradare sistem CCTV Suc.. Buc

Număr anunț
DA34717194
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.343.296 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.343.296 RON