Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa plata 19L

Număr anunț
DA34753158
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara (CUI 3519860)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
41.836.632 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.836.632 RON