Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV. DE INF. ȘI PUBLICITATE PT PROIECTUL ”MICROBUZE ELECTRICE PT ELEVII DIN JUD. VÂLCEA, COD P_25

Număr anunț
DA34735221
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.623.676 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.623.676 RON