Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFERAT DE NECESITATE NR.9546/12.09.2023_Registru electronic de contracte/ Note de comanda necesare
- Număr anunț
- DA34771373
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Cod CPV
- 48442000-8 · Pachete software pentru sisteme financiare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 36.182.418 RON
- Data publicării
- 22.12.2023 11:24
- Data finalizării
- 22.12.2023 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.