Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii complete de plata a parcarilor prin telefonia mobila prin mesaj text (SMS)

Număr anunț
DA34765984
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL PENTRU ADMINISTRAREA PARCARILOR (CUI 24854825)
Cod CPV
50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.955.413 RON
Data publicării
21.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.955.413 RON