Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane

Număr anunț
DA34765734
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII C. Brancoveanu (CUI 17344149)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.851.464 RON
Data publicării
21.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.851.464 RON