Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de asigurare 16 imobile proprietatea Companiei const garantie imob credit cu Banca Transilvania

Număr anunț
DA34757223
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.347.199 RON
Data publicării
20.12.2023 11:24
Data finalizării
22.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.347.199 RON