Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branzoaica, cozonac

Număr anunț
DA34773138
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.409.021 RON
Data publicării
22.12.2023 11:24
Data finalizării
27.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.409.021 RON