Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de coexistenta Realizarea unui sistem de monitorizare video și inspecție avansată, Com Zavoi

Număr anunț
DA34768571
Autoritate contractantă
Comuna Zavoi (Consiliul Local) (CUI 3227335)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.147.038 RON
Data publicării
22.12.2023 11:24
Data finalizării
27.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.147.038 RON