Atribuită Cumpărare directă

PAD DIN SILICON PENTRU COS CONTAINER, DIMENSIUNE STANDARD 1/1: 536X250MM

Număr anunț
DA35020214
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
GP SANITA S.R.L. (CUI 36352490)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
580,77 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580,77 RON