Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de revizie tehnica anuala si a reparatiilor curente autoturism Dacia Logan A-1453

Număr anunț
DA34771382
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.901.729 RON
Data publicării
22.12.2023 11:24
Data finalizării
27.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.901.729 RON