Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII PENTRU GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM NORMAL NR. 4

Număr anunț
DA34773582
Autoritate contractantă
Orasul Vicovu de Sus (CUI 4327073)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.227.073 RON
Data publicării
22.12.2023 11:24
Data finalizării
27.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.227.073 RON